Uživatelské profily

Uživatelský profil houslaře Jana Kužela - medailonek a kontaktní informaceUživatelské profily

Stránky HOUSLE.cz nabízí registrovaným uživatelům širší paletu možností, než anonymním návštěvníkům. Registrovaní uživatelé mají plný přístup k inzerátům (včetně možnosti zadávat nové soukromé inzeráty a zobrazit si kontaktní údaje inzerentů), mají možnost diskuse v diskusních fórech, ale také mohou zdarma prezentovat svoji činnost, která je relevantní k náplni serveru HOUSLE.cz.

Uživatelé si při registraci (která je zcela zdarma) mohou vytvořit základ svého uživatelského profilu a sdílet tak s ostatními registrovanými uživateli informace, které pokládají za důležité. Typicky jsou uživatelé rozděleni do několika skupin, ve kterých se mohou prezentovat - houslaři (výrobci hudebních nástrojů), muzikanti a obchodníci se sortimentem z oblasti hudby a hudebních nástrojů.

Údaje zadané při registraci nového uživatele nebo později při úpravě profilu jsou následně zobrazovány dalším registrovaným a přihlášeným členům. Vyjímkou je adresář houslařů (přesněji řečeno adresář výrobců a opravářů hudebních nástrojů, protože nepokrývá jen a pouze houslaře, ale i smyčcaře, kytaráře, ...), který je ve své omezené podobě zobrazován i anonymním návštěvníkům zde (nebo odkaz "houslaři" z horní nabídky). Registrovaní uživatelé pak vidí plný uživatelský profil (viz obrázky).

Uživatelský profil houslaře Jana Kužela - informace o houslařské činnosti Uživatelský profil houslaře Jana Kužela - informace o muzikantské činnosti Uživatelský profil houslaře Jana Kužela - informace o obchodní činnosti

Údaje, které uživatel zadá do svého profilu při registraci je samozřejmě možné později upravit a rozšířit (při registraci jsou vyžadovány jen základní údaje - teprve při úpravě úživatelského profilu může registrovaný uživatel zadat podrobné informace. Každé pole obsahuje informaci o tom, zda je nebo není na serveru zobrazeno.

Uživatelský profil houslaře Jana Kužela - editace údajů

  • Zobrazeno: 19730